Activă SATU MARE

RAKOCZI DIESEL MEISTER SRL

CUI
36775695
Reg. Comerț
J30/998/2016
Înregistrată
23.11.2016
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. ION SLAVICI, NR.11, cod poștal 445100
7.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 23.11.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
225.215 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
8.768 RON
▼ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
29.351 RON
▲ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k105 k158 k210 k263 k2021 · Cifră de afaceri: 115.135 RON2022 · Cifră de afaceri: 181.315 RON2023 · Cifră de afaceri: 262.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 209.465 RON2025 · Cifră de afaceri: 225.215 RON2021 · Profit: 72.453 RON2022 · Profit: 129.529 RON2023 · Profit: 115.114 RON2024 · Profit: 15.982 RON2025 · Profit: 8.768 RON2021 · Datorii: 2.830 RON2022 · Datorii: 5.766 RON2023 · Datorii: 21.305 RON2024 · Datorii: 16.736 RON2025 · Datorii: 19.112 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAKOCZI DIESEL MEISTER SRL a avut o cifră de afaceri de 225.215 RON în 2025, cu un profit net de 8.768 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 225.215 209.465 262.500 181.315 115.135
Profit net 8.768 15.982 115.114 129.529 72.453
Capitaluri proprii 29.351 20.583 122.601 133.749 76.221
Active totale 48.170 36.867 143.716 139.325 79.051
Datorii totale 19.112 16.736 21.305 5.766 2.830
Număr mediu salariați 3 4 4 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.