Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PVC RPD SRL

CUI
36761223
Reg. Comerț
J40/15308/2016
Înregistrată
21.11.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. LUCERNEI, NR.28, CAMERA 1, cod poștal 52225
-5.37
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 21.11.2016)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
382.152 RON
▲ 12% vs 2021
Profit net
59.096 RON
▼ 44% vs 2021
Capitaluri proprii
-182.611 RON
▲ 24% vs 2021
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k171 k257 k343 k429 k2018 · Cifră de afaceri: 85.406 RON2019 · Cifră de afaceri: 91.097 RON2020 · Cifră de afaceri: 145.825 RON2021 · Cifră de afaceri: 342.417 RON2022 · Cifră de afaceri: 382.152 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 104.975 RON2022 · Profit: 59.096 RON2018 · Datorii: 292.959 RON2019 · Datorii: 377.504 RON2020 · Datorii: 428.719 RON2021 · Datorii: 271.488 RON2022 · Datorii: 310.688 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PVC RPD SRL a avut o cifră de afaceri de 382.152 RON în 2022, cu un profit net de 59.096 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 382.152 342.417 145.825 91.097 85.406
Profit net 59.096 104.975 0 0 0
Capitaluri proprii -182.611 -241.707 -352.132 -239.696 -112.024
Active totale 128.077 29.781 76.587 137.808 180.935
Datorii totale 310.688 271.488 428.719 377.504 292.959
Număr mediu salariați 3 3 3 5 4

Analiză de risc — insolvență

-5.37
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.