Activă Plătitor TVA CLUJ

VLARA SERVICII SRL

CUI
36759401
Reg. Comerț
J2016004143128
Înregistrată
18.11.2016
Sediu social JUD. CLUJ, SAT LUNA DE SUS COM. FLOREŞTI, LUNA DE SUS, NR.259D, cod poștal 407281
-1.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 18.11.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
9.752 RON
▲ 248% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-201.514 RON
▼ 69% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0262 k523 k785 k1,0 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.077 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.597 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 9.752 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 67.714 RON2022 · Datorii: 113.291 RON2023 · Datorii: 167.769 RON2024 · Datorii: 185.379 RON2025 · Datorii: 1.307.833 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VLARA SERVICII SRL a avut o cifră de afaceri de 9.752 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 9.752 2.800 1.597 0 1.077
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -201.514 -119.308 -91.013 -57.446 -1.377
Active totale 1.106.319 66.071 76.756 55.845 66.337
Datorii totale 1.307.833 185.379 167.769 113.291 67.714
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.