Activă BRAŞOV

BINARY MANAGED SOLUTIONS SRL

CUI
36745589
Reg. Comerț
J08/2356/2016
Înregistrată
15.11.2016
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MOLIDULUI, NR.43A, BIROUL 1, BL.B, ET.2, AP.33
13.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 15.11.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
72.660 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
33.912 RON
▼ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
34.113 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k35 k52 k70 k87 k2021 · Cifră de afaceri: 73.622 RON2022 · Cifră de afaceri: 79.835 RON2023 · Cifră de afaceri: 64.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 73.315 RON2025 · Cifră de afaceri: 72.660 RON2021 · Profit: 65.165 RON2022 · Profit: 60.439 RON2023 · Profit: 35.078 RON2024 · Profit: 43.795 RON2025 · Profit: 33.912 RON2021 · Datorii: 8.009 RON2022 · Datorii: 4.590 RON2023 · Datorii: 1.969 RON2024 · Datorii: 87.215 RON2025 · Datorii: 15.478 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BINARY MANAGED SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 72.660 RON în 2025, cu un profit net de 33.912 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 72.660 73.315 64.700 79.835 73.622
Profit net 33.912 43.795 35.078 60.439 65.165
Capitaluri proprii 34.113 53.562 95.745 60.667 71.228
Active totale 49.591 140.777 97.714 65.257 79.237
Datorii totale 15.478 87.215 1.969 4.590 8.009
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.