Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SF GLOBAL RECRUITMENT S.R.L.

CUI
36727892
Reg. Comerț
J2016014835408
Înregistrată
10.11.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GAETANO DONIZETTI, NR.19, MANSARDA. BIROUL 5, cod poștal 20181
-4.98
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 10.11.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
9.457 RON
Profit net
7.195 RON
Capitaluri proprii
-18.994 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06 k12 k19 k25 k31 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 9.457 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 7.195 RON2021 · Datorii: 24.326 RON2022 · Datorii: 26.826 RON2023 · Datorii: 28.052 RON2024 · Datorii: 29.200 RON2025 · Datorii: 31.146 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SF GLOBAL RECRUITMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.457 RON în 2025, cu un profit net de 7.195 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 9.457 0 1.250 0 0
Profit net 7.195 0 0 0 0
Capitaluri proprii -18.994 -26.189 -24.239 -23.171 -20.828
Active totale 12.152 3.011 3.813 3.655 3.498
Datorii totale 31.146 29.200 28.052 26.826 24.326
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-4.98
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.