Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VALERIANS LUM S.R.L.

CUI
36643066
Reg. Comerț
J40/13655/2016
Înregistrată
18.10.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. BERCENI, NR.25, BL.38, SC.2, ET.10, AP.58, cod poștal 41905
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 18.10.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-13.518 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k35 k52 k69 k86 k2021 · Cifră de afaceri: 49.235 RON2022 · Cifră de afaceri: 86.488 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.727 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 16.114 RON2022 · Profit: 35.475 RON2023 · Profit: 21.453 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.830 RON2022 · Datorii: 2.537 RON2023 · Datorii: 12.226 RON2024 · Datorii: 13.519 RON2025 · Datorii: 13.518 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALERIANS LUM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 59.727 86.488 49.235
Profit net 0 0 21.453 35.475 16.114
Capitaluri proprii -13.518 -13.519 21.693 84.710 49.235
Active totale 0 0 33.919 87.247 53.065
Datorii totale 13.518 13.519 12.226 2.537 3.830
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.