Activă Plătitor TVA COVASNA

KMB-TEHNIC S.R.L.

CUI
36641243
Reg. Comerț
J2016000381140
Înregistrată
17.10.2016
Sediu social JUD. COVASNA, SAT CERNAT COM. CERNAT, CERNAT, NR.474, cod poștal 527070
11.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 17.10.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.938.124 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
290.690 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
608.606 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
13
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0588 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil2,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.908.045 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.090.029 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.440.604 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.770.617 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.938.124 RON2021 · Profit: 128.568 RON2022 · Profit: 238.419 RON2023 · Profit: 367.533 RON2024 · Profit: 328.372 RON2025 · Profit: 290.690 RON2021 · Datorii: 56.841 RON2022 · Datorii: 83.762 RON2023 · Datorii: 214.522 RON2024 · Datorii: 171.877 RON2025 · Datorii: 199.410 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KMB-TEHNIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.938.124 RON în 2025, cu un profit net de 290.690 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.938.124 2.770.617 2.440.604 2.090.029 1.908.045
Profit net 290.690 328.372 367.533 238.419 128.568
Capitaluri proprii 608.606 541.000 428.279 273.162 234.479
Active totale 808.016 712.877 640.366 356.924 291.320
Datorii totale 199.410 171.877 214.522 83.762 56.841
Număr mediu salariați 13 13 14 13 9

Analiză de risc — insolvență

11.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.