Activă Plătitor TVA VASLUI

GENERAL PIECES-SERVICE SRL

CUI
36625329
Reg. Comerț
J2016000584370
Înregistrată
12.10.2016
Sediu social JUD. VASLUI, SAT PERIENI COM. PERIENI, STR DC-2608, NR.1, METEO 120
3.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 12.10.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.136.744 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
81.483 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
202.396 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0227 k455 k682 k909 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.124.243 RON2022 · Cifră de afaceri: 963.107 RON2023 · Cifră de afaceri: 947.881 RON2024 · Cifră de afaceri: 951.721 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.136.744 RON2021 · Profit: 101.671 RON2022 · Profit: 235.981 RON2023 · Profit: 95.277 RON2024 · Profit: 73.724 RON2025 · Profit: 81.483 RON2021 · Datorii: 331.643 RON2022 · Datorii: 375.022 RON2023 · Datorii: 374.384 RON2024 · Datorii: 437.307 RON2025 · Datorii: 552.991 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GENERAL PIECES-SERVICE SRL a avut o cifră de afaceri de 1.136.744 RON în 2025, cu un profit net de 81.483 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.136.744 951.721 947.881 963.107 1.124.243
Profit net 81.483 73.724 95.277 235.981 101.671
Capitaluri proprii 202.396 199.880 339.191 310.003 163.338
Active totale 753.894 636.336 712.724 685.025 494.981
Datorii totale 552.991 437.307 374.384 375.022 331.643
Număr mediu salariați 2 2 2 0 2

Analiză de risc — insolvență

3.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.