Activă Plătitor TVA GORJ

STREET CAR TUNING SRL

CUI
36619424
Reg. Comerț
J2016000745188
Înregistrată
11.10.2016
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA TEILOR, NR.10, BIROUL NR. 1, BL.10, SC.1, ET.1, AP.6
6.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 11.10.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
353.006 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
12.346 RON
▲ 878% vs 2024
Capitaluri proprii
12.586 RON
▼ 78% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0176 k353 k529 k706 k882 k2021 · Cifră de afaceri: 882.034 RON2022 · Cifră de afaceri: 800.773 RON2023 · Cifră de afaceri: 548.599 RON2024 · Cifră de afaceri: 280.166 RON2025 · Cifră de afaceri: 353.006 RON2021 · Profit: 210.693 RON2022 · Profit: 139.588 RON2023 · Profit: 114.468 RON2024 · Profit: 1.263 RON2025 · Profit: 12.346 RON2021 · Datorii: 17.540 RON2022 · Datorii: 29.117 RON2023 · Datorii: 46.333 RON2024 · Datorii: 11.905 RON2025 · Datorii: 20.415 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STREET CAR TUNING SRL a avut o cifră de afaceri de 353.006 RON în 2025, cu un profit net de 12.346 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 353.006 280.166 548.599 800.773 882.034
Profit net 12.346 1.263 114.468 139.588 210.693
Capitaluri proprii 12.586 57.710 114.708 184.369 244.780
Active totale 33.001 69.615 161.041 213.486 262.320
Datorii totale 20.415 11.905 46.333 29.117 17.540
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.