Activă Plătitor TVA ILFOV

GEO ES COMPANY SRL

CUI
36602325
Reg. Comerț
J2016003974231
Înregistrată
05.10.2016
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, BLD. MUNCII, NR.56, CAM. 1, cod poștal 70000
15.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.10.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
654.875 RON
▲ 120% vs 2024
Profit net
354.766 RON
▲ 359% vs 2024
Capitaluri proprii
355.006 RON
▲ 358% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0131 k262 k393 k524 k655 k2021 · Cifră de afaceri: 298.825 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.586 RON2023 · Cifră de afaceri: 293.890 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.550 RON2025 · Cifră de afaceri: 654.875 RON2021 · Profit: 149.544 RON2022 · Profit: 145.883 RON2023 · Profit: 156.134 RON2024 · Profit: 77.352 RON2025 · Profit: 354.766 RON2021 · Datorii: 95.543 RON2022 · Datorii: 33.209 RON2023 · Datorii: 4.736 RON2024 · Datorii: 281.953 RON2025 · Datorii: 113.257 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEO ES COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 654.875 RON în 2025, cu un profit net de 354.766 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 654.875 297.550 293.890 299.586 298.825
Profit net 354.766 77.352 156.134 145.883 149.544
Capitaluri proprii 355.006 77.592 156.374 366.418 360.536
Active totale 468.263 359.545 161.110 399.627 456.079
Datorii totale 113.257 281.953 4.736 33.209 95.543
Număr mediu salariați 1 2 1 3 2

Analiză de risc — insolvență

15.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.