Activă COVASNA

ABLE EXPERTCONT S.R.L.

CUI
36590875
Reg. Comerț
J2016000370148
Înregistrată
03.10.2016
Sediu social JUD. COVASNA, SAT LUNGA MUN. TÂRGU SECUIESC, LUNGA, NR.589, cod poștal 525401
17.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 03.10.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
56.800 RON
▲ 40% vs 2024
Profit net
18.150 RON
Capitaluri proprii
97.952 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k23 k34 k45 k57 k2021 · Cifră de afaceri: 55.750 RON2022 · Cifră de afaceri: 54.750 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 40.600 RON2025 · Cifră de afaceri: 56.800 RON2021 · Profit: 45.645 RON2022 · Profit: 51.472 RON2023 · Profit: 12.731 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 18.150 RON2021 · Datorii: 1.943 RON2022 · Datorii: 1.766 RON2023 · Datorii: 2.113 RON2024 · Datorii: 400 RON2025 · Datorii: 10.155 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ABLE EXPERTCONT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 56.800 RON în 2025, cu un profit net de 18.150 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 56.800 40.600 39.500 54.750 55.750
Profit net 18.150 0 12.731 51.472 45.645
Capitaluri proprii 97.952 106.822 140.251 145.521 94.049
Active totale 108.107 107.222 142.364 147.287 95.992
Datorii totale 10.155 400 2.113 1.766 1.943
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

17.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.