Activă GIURGIU

VERSA INTERIOARE SRL

CUI
36580707
Reg. Comerț
J2017000950525
Înregistrată
29.09.2016
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT BOLINTIN-DEAL COM. BOLINTIN-DEAL, STR. CÂMPULUI, NR.22, CORP C1. PARTER. CAM. NR. 1
4.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 29.09.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
199.622 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
45.386 RON
▲ 288% vs 2024
Capitaluri proprii
5.962 RON
▲ 124% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k91 k136 k181 k227 k2021 · Cifră de afaceri: 206.344 RON2022 · Cifră de afaceri: 203.970 RON2023 · Cifră de afaceri: 206.329 RON2024 · Cifră de afaceri: 226.545 RON2025 · Cifră de afaceri: 199.622 RON2021 · Profit: 41.158 RON2022 · Profit: 14.097 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 11.695 RON2025 · Profit: 45.386 RON2021 · Datorii: 66.383 RON2022 · Datorii: 104.895 RON2023 · Datorii: 153.622 RON2024 · Datorii: 141.025 RON2025 · Datorii: 98.421 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VERSA INTERIOARE SRL a avut o cifră de afaceri de 199.622 RON în 2025, cu un profit net de 45.386 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 199.622 226.545 206.329 203.970 206.344
Profit net 45.386 11.695 0 14.097 41.158
Capitaluri proprii 5.962 -25.327 -37.022 14.337 83.824
Active totale 102.927 115.664 115.196 128.879 156.774
Datorii totale 98.421 141.025 153.622 104.895 66.383
Număr mediu salariați 2 2 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.