Activă Plătitor TVA BUZĂU

CORNER LINE AUTOMOBILE SRL

CUI
36578960
Reg. Comerț
J2016000959107
Înregistrată
29.09.2016
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT POTOCENI COM. MĂRĂCINENI, STR. FERMEI, NR.6, cod poștal 127327
2.86
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 29.09.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
592.276 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
24.222 RON
▲ 255% vs 2024
Capitaluri proprii
135.003 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0152 k304 k457 k609 k761 k2021 · Cifră de afaceri: 761.163 RON2022 · Cifră de afaceri: 697.516 RON2023 · Cifră de afaceri: 472.402 RON2024 · Cifră de afaceri: 483.099 RON2025 · Cifră de afaceri: 592.276 RON2021 · Profit: 31.845 RON2022 · Profit: 41.761 RON2023 · Profit: 31.439 RON2024 · Profit: 6.820 RON2025 · Profit: 24.222 RON2021 · Datorii: 329.513 RON2022 · Datorii: 373.399 RON2023 · Datorii: 396.241 RON2024 · Datorii: 412.009 RON2025 · Datorii: 318.030 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORNER LINE AUTOMOBILE SRL a avut o cifră de afaceri de 592.276 RON în 2025, cu un profit net de 24.222 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 592.276 483.099 472.402 697.516 761.163
Profit net 24.222 6.820 31.439 41.761 31.845
Capitaluri proprii 135.003 110.781 103.960 72.521 155.760
Active totale 444.579 514.336 500.201 445.920 485.273
Datorii totale 318.030 412.009 396.241 373.399 329.513
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.86
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.