Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CREATIVE CITY SRL

CUI
36556091
Reg. Comerț
J40/12543/2016
Înregistrată
22.09.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. DR. RUSSEL, NR.13, PARTER, cod poștal 21961
14.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.09.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.038.568 RON
▲ 27% vs 2024
Profit net
390.711 RON
▲ 75% vs 2024
Capitaluri proprii
390.951 RON
▲ 75% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0208 k415 k623 k831 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 374.445 RON2022 · Cifră de afaceri: 508.232 RON2023 · Cifră de afaceri: 519.049 RON2024 · Cifră de afaceri: 820.486 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.038.568 RON2021 · Profit: 255.281 RON2022 · Profit: 229.359 RON2023 · Profit: 127.430 RON2024 · Profit: 222.917 RON2025 · Profit: 390.711 RON2021 · Datorii: 7.128 RON2022 · Datorii: 43.778 RON2023 · Datorii: 25.219 RON2024 · Datorii: 169.113 RON2025 · Datorii: 155.733 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CREATIVE CITY SRL a avut o cifră de afaceri de 1.038.568 RON în 2025, cu un profit net de 390.711 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.038.568 820.486 519.049 508.232 374.445
Profit net 390.711 222.917 127.430 229.359 255.281
Capitaluri proprii 390.951 223.168 127.677 229.599 255.521
Active totale 538.348 392.281 152.896 273.377 262.649
Datorii totale 155.733 169.113 25.219 43.778 7.128
Număr mediu salariați 4 3 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

14.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.