Activă CONSTANŢA

CHRISTINE STYLE EVENTS SRL

CUI
36549728
Reg. Comerț
J2016002293133
Înregistrată
21.09.2016
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PRIETENIEI, NR.10, BL.Q, SC.C, ET.2, AP.82, cod poștal 900303
-4.32
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 21.09.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
191.567 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-53.402 RON
▼ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k181 k241 k301 k2021 · Cifră de afaceri: 87.980 RON2022 · Cifră de afaceri: 293.905 RON2023 · Cifră de afaceri: 198.017 RON2024 · Cifră de afaceri: 200.209 RON2025 · Cifră de afaceri: 191.567 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 41.521 RON2023 · Profit: 45.595 RON2024 · Profit: 24.240 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 301.206 RON2022 · Datorii: 236.381 RON2023 · Datorii: 163.108 RON2024 · Datorii: 158.756 RON2025 · Datorii: 150.971 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CHRISTINE STYLE EVENTS SRL a avut o cifră de afaceri de 191.567 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 191.567 200.209 198.017 293.905 87.980
Profit net 0 24.240 45.595 41.521 0
Capitaluri proprii -53.402 -35.217 -59.458 -105.053 -146.574
Active totale 94.242 120.371 100.855 128.559 151.850
Datorii totale 150.971 158.756 163.108 236.381 301.206
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-4.32
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.