Activă ILFOV

TASTYSNACK SRL

CUI
36515660
Reg. Comerț
J23/3669/2016
Înregistrată
12.09.2016
Sediu social JUD. ILFOV, SAT OLTENI COM. CLINCENI, ŞOS. BUCUREŞTI - DOMNEŞTI, NR.37B, CAMERA 2, cod poștal 77061
21.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 12.09.2016)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
101.857 RON
▲ 28% vs 2017
Profit net
52.909 RON
▲ 52% vs 2017
Capitaluri proprii
53.149 RON
▲ 51% vs 2017
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k41 k61 k81 k102 k2016 · Cifră de afaceri: 20.928 RON2017 · Cifră de afaceri: 79.651 RON2018 · Cifră de afaceri: 101.857 RON2016 · Profit: 13.550 RON2017 · Profit: 34.851 RON2018 · Profit: 52.909 RON2016 · Datorii: 5.878 RON2017 · Datorii: 4.277 RON2018 · Datorii: 8.086 RON201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TASTYSNACK SRL a avut o cifră de afaceri de 101.857 RON în 2018, cu un profit net de 52.909 RON.

Indicator (RON) 201820172016
Cifră de afaceri netă 101.857 79.651 20.928
Profit net 52.909 34.851 13.550
Capitaluri proprii 53.149 35.091 13.750
Active totale 61.235 39.368 19.628
Datorii totale 8.086 4.277 5.878
Număr mediu salariați 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

21.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.