Activă Plătitor TVA PRAHOVA

LYAMOB INSTAL SRL

CUI
36504700
Reg. Comerț
J2016001616298
Înregistrată
08.09.2016
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. PLOPENI, ALEEA CIMBRULUI, NR.4, BL.A17, SC.A, ET.3, AP.14, cod poștal 105900
4.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 08.09.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
235.866 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
7.389 RON
▼ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
58.498 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k137 k205 k274 k342 k2021 · Cifră de afaceri: 111.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 190.350 RON2023 · Cifră de afaceri: 215.185 RON2024 · Cifră de afaceri: 342.420 RON2025 · Cifră de afaceri: 235.866 RON2021 · Profit: 11.625 RON2022 · Profit: 33.386 RON2023 · Profit: 11.704 RON2024 · Profit: 22.800 RON2025 · Profit: 7.389 RON2021 · Datorii: 28.531 RON2022 · Datorii: 47.200 RON2023 · Datorii: 67.915 RON2024 · Datorii: 82.471 RON2025 · Datorii: 69.153 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LYAMOB INSTAL SRL a avut o cifră de afaceri de 235.866 RON în 2025, cu un profit net de 7.389 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 235.866 342.420 215.185 190.350 111.200
Profit net 7.389 22.800 11.704 33.386 11.625
Capitaluri proprii 58.498 63.109 58.576 46.872 43.486
Active totale 127.651 145.580 126.491 94.072 72.017
Datorii totale 69.153 82.471 67.915 47.200 28.531
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.