Activă ARGEŞ

AAC BUILDING SOLSERV S.R.L.

CUI
36491839
Reg. Comerț
J2016001504036
Înregistrată
05.09.2016
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GHEORGHE ŢIŢEICA, NR.2, BL.S2, SC.B, AP.3, cod poștal 110329
1.51
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.09.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
190.654 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
11.882 RON
▲ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
12.082 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k115 k173 k230 k288 k2021 · Cifră de afaceri: 280.909 RON2022 · Cifră de afaceri: 275.130 RON2023 · Cifră de afaceri: 288.110 RON2024 · Cifră de afaceri: 286.984 RON2025 · Cifră de afaceri: 190.654 RON2021 · Profit: 15.464 RON2022 · Profit: 9.288 RON2023 · Profit: 3.182 RON2024 · Profit: 10.135 RON2025 · Profit: 11.882 RON2021 · Datorii: 125.401 RON2022 · Datorii: 127.589 RON2023 · Datorii: 161.908 RON2024 · Datorii: 145.369 RON2025 · Datorii: 127.711 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AAC BUILDING SOLSERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 190.654 RON în 2025, cu un profit net de 11.882 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 190.654 286.984 288.110 275.130 280.909
Profit net 11.882 10.135 3.182 9.288 15.464
Capitaluri proprii 12.082 10.335 29.377 46.194 36.906
Active totale 139.793 155.704 191.285 173.783 162.307
Datorii totale 127.711 145.369 161.908 127.589 125.401
Număr mediu salariați 4 6 6 6 7

Analiză de risc — insolvență

1.51
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.