Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NAC ECO GREEN SRL

CUI
36489294
Reg. Comerț
J40/11659/2016
Înregistrată
05.09.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD. ALEXANDRU OBREGIA, NR.7, CAMERA 1, BL.R14, SC.3, ET.5, AP.104
18.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.09.2016)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
154.561 RON
▲ 27% vs 2021
Profit net
54.957 RON
▼ 20% vs 2021
Capitaluri proprii
173.443 RON
▲ 46% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k62 k93 k124 k155 k2018 · Cifră de afaceri: 39.200 RON2019 · Cifră de afaceri: 68.404 RON2020 · Cifră de afaceri: 86.060 RON2021 · Cifră de afaceri: 121.506 RON2022 · Cifră de afaceri: 154.561 RON2018 · Profit: 21.684 RON2019 · Profit: 1.548 RON2020 · Profit: 41.203 RON2021 · Profit: 68.829 RON2022 · Profit: 54.957 RON2018 · Datorii: 982 RON2019 · Datorii: 4.916 RON2020 · Datorii: 12.375 RON2021 · Datorii: 29.874 RON2022 · Datorii: 18.701 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NAC ECO GREEN SRL a avut o cifră de afaceri de 154.561 RON în 2022, cu un profit net de 54.957 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 154.561 121.506 86.060 68.404 39.200
Profit net 54.957 68.829 41.203 1.548 21.684
Capitaluri proprii 173.443 118.486 49.657 24.242 41.104
Active totale 192.144 148.360 62.032 29.158 42.086
Datorii totale 18.701 29.874 12.375 4.916 982
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

18.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.