Activă Plătitor TVA BRAŞOV

RAP INVEST SRL

CUI
36454920
Reg. Comerț
J2016001748081
Înregistrată
24.08.2016
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MICĂ, NR.8, BIROU RINV01, cod poștal 500053
7.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 24.08.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
978.459 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
6.304.751 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,3 mil4,9 mil6,5 mil8,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.546.579 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.551.229 RON2023 · Cifră de afaceri: 962.039 RON2024 · Cifră de afaceri: 967.750 RON2025 · Cifră de afaceri: 978.459 RON2021 · Profit: 277.855 RON2022 · Profit: 1.013.076 RON2023 · Profit: 118.157 RON2024 · Profit: 104.847 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.164.005 RON2022 · Datorii: 3.217.496 RON2023 · Datorii: 2.473.568 RON2024 · Datorii: 1.884.783 RON2025 · Datorii: 2.434.788 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAP INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 978.459 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 978.459 967.750 962.039 1.551.229 1.546.579
Profit net 0 104.847 118.157 1.013.076 277.855
Capitaluri proprii 6.304.751 6.363.063 6.258.215 6.140.058 5.126.982
Active totale 8.985.975 8.582.770 9.151.535 9.868.200 13.887.519
Datorii totale 2.434.788 1.884.783 2.473.568 3.217.496 8.164.005
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.