Activă VRANCEA

FLORINEG COTRANS SRL

CUI
36451672
Reg. Comerț
J39/531/2016
Înregistrată
24.08.2016
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT VULCĂNEASA COM. MERA, VULCĂNEASA, cod poștal 627204
11.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 24.08.2016)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
336.942 RON
▲ 75% vs 2020
Profit net
99.368 RON
▲ 251% vs 2020
Capitaluri proprii
203.047 RON
▲ 100% vs 2020
Număr mediu angajați
3

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

067 k135 k202 k270 k337 k2017 · Cifră de afaceri: 49.086 RON2018 · Cifră de afaceri: 204.960 RON2019 · Cifră de afaceri: 299.689 RON2020 · Cifră de afaceri: 192.832 RON2021 · Cifră de afaceri: 336.942 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 51.547 RON2019 · Profit: 41.262 RON2020 · Profit: 28.296 RON2021 · Profit: 99.368 RON2017 · Datorii: 9.468 RON2018 · Datorii: 25.548 RON2019 · Datorii: 6.480 RON2020 · Datorii: 81.838 RON2021 · Datorii: 70.562 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORINEG COTRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 336.942 RON în 2021, cu un profit net de 99.368 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 336.942 192.832 299.689 204.960 49.086
Profit net 99.368 28.296 41.262 51.547 0
Capitaluri proprii 203.047 101.770 73.473 4.654 -4.723
Active totale 273.609 183.608 79.953 30.202 4.745
Datorii totale 70.562 81.838 6.480 25.548 9.468
Număr mediu salariați 3 0 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.