Activă IALOMIŢA

FINCONTAB LUPEA S.R.L.

CUI
36447450
Reg. Comerț
J2016000363218
Înregistrată
23.08.2016
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. STADIONULUI, NR.4, BL.I14, SC.B, ET.2, AP.10
57.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 23.08.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
161.917 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
74.923 RON
▲ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
80.639 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k65 k97 k130 k162 k2021 · Cifră de afaceri: 132.334 RON2022 · Cifră de afaceri: 146.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 131.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 142.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 161.917 RON2021 · Profit: 63.929 RON2022 · Profit: 91.933 RON2023 · Profit: 33.361 RON2024 · Profit: 58.808 RON2025 · Profit: 74.923 RON2021 · Datorii: 46.783 RON2022 · Datorii: 34.240 RON2023 · Datorii: 14.789 RON2024 · Datorii: 3.706 RON2025 · Datorii: 1.988 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FINCONTAB LUPEA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 161.917 RON în 2025, cu un profit net de 74.923 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 161.917 142.400 131.500 146.900 132.334
Profit net 74.923 58.808 33.361 91.933 63.929
Capitaluri proprii 80.639 59.048 37.361 92.173 88.012
Active totale 83.196 61.446 52.958 126.264 134.595
Datorii totale 1.988 3.706 14.789 34.240 46.783
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

57.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.