Activă Plătitor TVA SĂLAJ

LAZOC SPEED S.R.L.

CUI
36442321
Reg. Comerț
J2016000457313
Înregistrată
22.08.2016
Sediu social JUD. SĂLAJ, LOC. CEHEI ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, , NR.230
3.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.08.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
382.507 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
1.928 RON
▼ 42% vs 2024
Capitaluri proprii
65.866 RON
▼ 45% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

099 k198 k297 k395 k494 k2021 · Cifră de afaceri: 494.257 RON2022 · Cifră de afaceri: 372.762 RON2023 · Cifră de afaceri: 343.520 RON2024 · Cifră de afaceri: 403.482 RON2025 · Cifră de afaceri: 382.507 RON2021 · Profit: 63.154 RON2022 · Profit: 3.077 RON2023 · Profit: 6.353 RON2024 · Profit: 3.329 RON2025 · Profit: 1.928 RON2021 · Datorii: 107.509 RON2022 · Datorii: 35.940 RON2023 · Datorii: 21.256 RON2024 · Datorii: 24.139 RON2025 · Datorii: 111.148 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAZOC SPEED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 382.507 RON în 2025, cu un profit net de 1.928 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 382.507 403.482 343.520 372.762 494.257
Profit net 1.928 3.329 6.353 3.077 63.154
Capitaluri proprii 65.866 119.212 115.884 109.531 106.454
Active totale 177.014 143.351 137.140 145.471 213.963
Datorii totale 111.148 24.139 21.256 35.940 107.509
Număr mediu salariați 2 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.