Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

VOICU AGROPRODUCT SRL

CUI
36414186
Reg. Comerț
J2016001993139
Înregistrată
11.08.2016
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT TORTOMAN COM. TORTOMAN, STR. SALCIILOR, NR.8
4.77
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 11.08.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
486.781 RON
▲ 225% vs 2024
Profit net
122.564 RON
▲ 142% vs 2024
Capitaluri proprii
130.929 RON
▲ 1465% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

097 k195 k292 k389 k487 k2021 · Cifră de afaceri: 173.270 RON2022 · Cifră de afaceri: 156.790 RON2023 · Cifră de afaceri: 149.539 RON2024 · Cifră de afaceri: 149.571 RON2025 · Cifră de afaceri: 486.781 RON2021 · Profit: 24.837 RON2022 · Profit: 38.931 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 50.594 RON2025 · Profit: 122.564 RON2021 · Datorii: 405.979 RON2022 · Datorii: 380.281 RON2023 · Datorii: 334.982 RON2024 · Datorii: 292.387 RON2025 · Datorii: 344.964 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VOICU AGROPRODUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 486.781 RON în 2025, cu un profit net de 122.564 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 486.781 149.571 149.539 156.790 173.270
Profit net 122.564 50.594 0 38.931 24.837
Capitaluri proprii 130.929 8.364 -190.515 4.474 -34.457
Active totale 475.893 300.751 144.467 384.755 371.522
Datorii totale 344.964 292.387 334.982 380.281 405.979
Număr mediu salariați 1 0 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.77
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.