Activă VASLUI

NCN NETWORK SRL

CUI
36397905
Reg. Comerț
J2016000486371
Înregistrată
05.08.2016
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.5, PAVILION ADMINISTRATIV.BIROU NR.7, ET.PARTER, cod poștal 730187
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.08.2016)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
13.200 RON
▼ 2% vs 2021
Profit net
13.046 RON
▼ 12% vs 2021
Capitaluri proprii
149.067 RON
▼ 14% vs 2021
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k64 k96 k128 k160 k2018 · Cifră de afaceri: 126.441 RON2019 · Cifră de afaceri: 40.795 RON2020 · Cifră de afaceri: 160.278 RON2021 · Cifră de afaceri: 13.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.200 RON2018 · Profit: 64.919 RON2019 · Profit: 4.813 RON2020 · Profit: 48.788 RON2021 · Profit: 14.874 RON2022 · Profit: 13.046 RON2018 · Datorii: 32.576 RON2019 · Datorii: 8.882 RON2020 · Datorii: 16.839 RON2021 · Datorii: 18.386 RON2022 · Datorii: 0 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NCN NETWORK SRL a avut o cifră de afaceri de 13.200 RON în 2022, cu un profit net de 13.046 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 13.200 13.500 160.278 40.795 126.441
Profit net 13.046 14.874 48.788 4.813 64.919
Capitaluri proprii 149.067 173.209 158.336 109.549 105.658
Active totale 164.867 170.206 153.786 118.431 153.234
Datorii totale 0 18.386 16.839 8.882 32.576
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.