Activă ILFOV

MB POWER SOUND S.R.L.

CUI
36392959
Reg. Comerț
J23/3195/2016
Înregistrată
04.08.2016
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.2, BL.B15, SC.1, ET.2, AP.9, cod poștal 77125
4.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9001
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 04.08.2016)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
40.761 RON
▼ 85% vs 2021
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2021
Capitaluri proprii
220.011 RON
▼ 5% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k107 k161 k214 k268 k2018 · Cifră de afaceri: 17.400 RON2019 · Cifră de afaceri: 230.503 RON2020 · Cifră de afaceri: 65.698 RON2021 · Cifră de afaceri: 268.040 RON2022 · Cifră de afaceri: 40.761 RON2018 · Profit: 14.451 RON2019 · Profit: 121.865 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 104.250 RON2022 · Profit: 0 RON2018 · Datorii: 6.204 RON2019 · Datorii: 40.654 RON2020 · Datorii: 62.832 RON2021 · Datorii: 162.449 RON2022 · Datorii: 181.634 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MB POWER SOUND S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 40.761 RON în 2022, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 40.761 268.040 65.698 230.503 17.400
Profit net 0 104.250 0 121.865 14.451
Capitaluri proprii 220.011 232.292 128.056 138.600 16.735
Active totale 401.645 394.741 190.888 179.254 22.939
Datorii totale 181.634 162.449 62.832 40.654 6.204
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

4.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9001).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.