Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BUSINESSDATA SYSTEMS SRL

CUI
36385617
Reg. Comerț
J2016010365402
Înregistrată
03.08.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VASILE LUCACIU, NR.65, CAMERA NR. 1, cod poștal 30692
12.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 03.08.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
716.739 RON
▲ 62% vs 2024
Profit net
264.381 RON
▲ 173% vs 2024
Capitaluri proprii
244.944 RON
▲ 217% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0143 k287 k430 k573 k717 k2021 · Cifră de afaceri: 322.734 RON2022 · Cifră de afaceri: 383.735 RON2023 · Cifră de afaceri: 498.448 RON2024 · Cifră de afaceri: 441.575 RON2025 · Cifră de afaceri: 716.739 RON2021 · Profit: 102.273 RON2022 · Profit: 169.591 RON2023 · Profit: 264.993 RON2024 · Profit: 96.795 RON2025 · Profit: 264.381 RON2021 · Datorii: 61.607 RON2022 · Datorii: 29.080 RON2023 · Datorii: 23.573 RON2024 · Datorii: 235.605 RON2025 · Datorii: 142.971 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUSINESSDATA SYSTEMS SRL a avut o cifră de afaceri de 716.739 RON în 2025, cu un profit net de 264.381 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 716.739 441.575 498.448 383.735 322.734
Profit net 264.381 96.795 264.993 169.591 102.273
Capitaluri proprii 244.944 77.358 245.556 150.153 82.835
Active totale 387.915 312.963 269.129 179.233 144.442
Datorii totale 142.971 235.605 23.573 29.080 61.607
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.