Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

IANCU FOREST SRL

CUI
36382742
Reg. Comerț
J2016000392513
Înregistrată
02.08.2016
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT ROSEŢI COM. ROSEŢI, STR. HELIADE RĂDULESCU, NR.40 A, cod poștal 917210
10.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 02.08.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
784.194 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
16.958 RON
▲ 43% vs 2024
Capitaluri proprii
962.035 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0204 k409 k613 k817 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 721.534 RON2022 · Cifră de afaceri: 446.173 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.021.788 RON2024 · Cifră de afaceri: 647.561 RON2025 · Cifră de afaceri: 784.194 RON2021 · Profit: 373.462 RON2022 · Profit: 71.349 RON2023 · Profit: 75.065 RON2024 · Profit: 11.870 RON2025 · Profit: 16.958 RON2021 · Datorii: 137.570 RON2022 · Datorii: 383.486 RON2023 · Datorii: 419.325 RON2024 · Datorii: 249.964 RON2025 · Datorii: 212.395 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IANCU FOREST SRL a avut o cifră de afaceri de 784.194 RON în 2025, cu un profit net de 16.958 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 784.194 647.561 1.021.788 446.173 721.534
Profit net 16.958 11.870 75.065 71.349 373.462
Capitaluri proprii 962.035 945.077 933.207 858.142 786.794
Active totale 1.170.918 1.184.435 1.331.230 1.241.628 924.364
Datorii totale 212.395 249.964 419.325 383.486 137.570
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

10.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.