Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CERTIFICATION INTERNATIONAL UK SRL

CUI
36358264
Reg. Comerț
J40/10048/2016
Înregistrată
26.07.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39
9.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 26.07.2016)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
136.919 RON
▲ 13% vs 2017
Profit net
70.505 RON
▲ 33% vs 2017
Capitaluri proprii
152.883 RON
▲ 85% vs 2017
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k55 k82 k110 k137 k2016 · Cifră de afaceri: 31.486 RON2017 · Cifră de afaceri: 121.512 RON2018 · Cifră de afaceri: 136.919 RON2016 · Profit: 28.906 RON2017 · Profit: 53.172 RON2018 · Profit: 70.505 RON2016 · Datorii: 3.880 RON2017 · Datorii: 49.253 RON2018 · Datorii: 77.198 RON201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CERTIFICATION INTERNATIONAL UK SRL a avut o cifră de afaceri de 136.919 RON în 2018, cu un profit net de 70.505 RON.

Indicator (RON) 201820172016
Cifră de afaceri netă 136.919 121.512 31.486
Profit net 70.505 53.172 28.906
Capitaluri proprii 152.883 82.478 29.106
Active totale 230.081 131.731 32.986
Datorii totale 77.198 49.253 3.880
Număr mediu salariați 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.