Activă Plătitor TVA HARGHITA

SEBAL TRAILER S.R.L.

CUI
36348074
Reg. Comerț
J2019000735191
Înregistrată
25.07.2016
Sediu social JUD. HARGHITA, ORŞ. VLĂHIŢA, STR. REPUBLICII, NR.47/C
2.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 25.07.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.057.377 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
537.105 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0505 k1,0 mil1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.976.960 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.523.909 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.107.417 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.968.757 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.057.377 RON2021 · Profit: 180.955 RON2022 · Profit: 199.601 RON2023 · Profit: 62.498 RON2024 · Profit: 45.363 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 552.767 RON2022 · Datorii: 476.392 RON2023 · Datorii: 502.595 RON2024 · Datorii: 492.445 RON2025 · Datorii: 1.001.187 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEBAL TRAILER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.057.377 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.057.377 1.968.757 2.107.417 2.523.909 1.976.960
Profit net 0 45.363 62.498 199.601 180.955
Capitaluri proprii 537.105 540.537 495.174 448.980 249.379
Active totale 1.538.292 1.032.982 997.769 925.372 802.146
Datorii totale 1.001.187 492.445 502.595 476.392 552.767
Număr mediu salariați 4 4 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

2.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.