Activă BRAŞOV

FRATII DAVID SRL

CUI
36347176
Reg. Comerț
J08/1529/2016
Înregistrată
22.07.2016
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. GEORGE COŞBUC, NR.10, CAMERA 2, cod poștal 505600
-3.00
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 22.07.2016)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
697.509 RON
▲ 89% vs 2020
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-119.233 RON
▼ 3032% vs 2020
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0140 k279 k419 k558 k698 k2017 · Cifră de afaceri: 547.100 RON2018 · Cifră de afaceri: 531.663 RON2019 · Cifră de afaceri: 515.159 RON2020 · Cifră de afaceri: 368.904 RON2021 · Cifră de afaceri: 697.509 RON2017 · Profit: 49.929 RON2018 · Profit: 52.675 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2017 · Datorii: 79.094 RON2018 · Datorii: 166.291 RON2019 · Datorii: 264.722 RON2020 · Datorii: 348.407 RON2021 · Datorii: 409.866 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRATII DAVID SRL a avut o cifră de afaceri de 697.509 RON în 2021, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 697.509 368.904 515.159 531.663 547.100
Profit net 0 0 0 52.675 49.929
Capitaluri proprii -119.233 -3.807 70.308 107.365 54.690
Active totale 290.633 344.600 335.030 273.656 133.784
Datorii totale 409.866 348.407 264.722 166.291 79.094
Număr mediu salariați 2 2 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

-3.00
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.