Activă TELEORMAN

RALU COSMETICS SRL

CUI
36341378
Reg. Comerț
J2016000374344
Înregistrată
21.07.2016
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. TABEREI, BL.W2, SC.1, ET.2, AP.10, cod poștal 145200
77.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 21.07.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
27.545 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
2.497 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
21.793 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k17 k26 k34 k43 k2021 · Cifră de afaceri: 20.260 RON2022 · Cifră de afaceri: 39.950 RON2023 · Cifră de afaceri: 27.460 RON2024 · Cifră de afaceri: 31.213 RON2025 · Cifră de afaceri: 27.545 RON2021 · Profit: 889 RON2022 · Profit: 1.709 RON2023 · Profit: 3.842 RON2024 · Profit: 4.009 RON2025 · Profit: 2.497 RON2021 · Datorii: 42.929 RON2022 · Datorii: 25.571 RON2023 · Datorii: 12.633 RON2024 · Datorii: 2.983 RON2025 · Datorii: 328 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RALU COSMETICS SRL a avut o cifră de afaceri de 27.545 RON în 2025, cu un profit net de 2.497 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 27.545 31.213 27.460 39.950 20.260
Profit net 2.497 4.009 3.842 1.709 889
Capitaluri proprii 21.793 19.296 15.287 11.445 9.736
Active totale 22.121 22.279 27.920 37.016 52.665
Datorii totale 328 2.983 12.633 25.571 42.929
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

77.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.