Activă Plătitor TVA VASLUI

ACSINTE MIHAELA SRL

CUI
36315476
Reg. Comerț
J2016000446377
Înregistrată
14.07.2016
Sediu social JUD. VASLUI, SAT GUŞIŢEI COM. DIMITRIE CANTEMIR, GUŞIŢEI, NR.106, cod poștal 737192
19.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 14.07.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.951.220 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
157.489 RON
▼ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
655.609 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0418 k837 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.705.954 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.622.459 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.924.228 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.091.836 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.951.220 RON2021 · Profit: 155.132 RON2022 · Profit: 110.266 RON2023 · Profit: 135.981 RON2024 · Profit: 198.275 RON2025 · Profit: 157.489 RON2021 · Datorii: 35.254 RON2022 · Datorii: 23.606 RON2023 · Datorii: 50.415 RON2024 · Datorii: 35.546 RON2025 · Datorii: 59.196 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ACSINTE MIHAELA SRL a avut o cifră de afaceri de 1.951.220 RON în 2025, cu un profit net de 157.489 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.951.220 2.091.836 1.924.228 1.622.459 1.705.954
Profit net 157.489 198.275 135.981 110.266 155.132
Capitaluri proprii 655.609 498.471 410.196 386.214 420.949
Active totale 714.805 534.017 460.611 409.820 456.203
Datorii totale 59.196 35.546 50.415 23.606 35.254
Număr mediu salariați 4 4 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

19.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.