Activă BRĂILA

SINERGIC INSURANCE SRL

CUI
36309792
Reg. Comerț
J09/412/2016
Înregistrată
13.07.2016
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. COMUNARZI, NR.7, BL.A10BIS, SC.1, ET.3, AP.26, cod poștal 810327
238.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 13.07.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
39.389 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
4.727 RON
Capitaluri proprii
66.156 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k19 k29 k38 k48 k2021 · Cifră de afaceri: 40.976 RON2022 · Cifră de afaceri: 47.524 RON2023 · Cifră de afaceri: 40.620 RON2024 · Cifră de afaceri: 38.571 RON2025 · Cifră de afaceri: 39.389 RON2021 · Profit: 28.011 RON2022 · Profit: 8.910 RON2023 · Profit: 18.429 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.727 RON2021 · Datorii: 716 RON2022 · Datorii: 324 RON2023 · Datorii: 671 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 300 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SINERGIC INSURANCE SRL a avut o cifră de afaceri de 39.389 RON în 2025, cu un profit net de 4.727 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 39.389 38.571 40.620 47.524 40.976
Profit net 4.727 0 18.429 8.910 28.011
Capitaluri proprii 66.156 61.429 77.876 59.447 80.537
Active totale 66.456 61.429 78.547 59.771 81.253
Datorii totale 300 0 671 324 716
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

238.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.