Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

DAMAR HOLDING SRL

CUI
36257910
Reg. Comerț
J2016000340516
Înregistrată
29.06.2016
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. ECATERINA TEODOROIU, NR.19, CAMERA 1, cod poștal 910022
0.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 29.06.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
165.002 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
37.182 RON
Capitaluri proprii
62.675 RON
▲ 146% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0252 k504 k756 k1,0 mil1,3 mil2020 · Cifră de afaceri: 1.260.436 RON2021 · Cifră de afaceri: 993.366 RON2022 · Cifră de afaceri: 62.440 RON2024 · Cifră de afaceri: 140.911 RON2025 · Cifră de afaceri: 165.002 RON2020 · Profit: 514.273 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 37.182 RON2020 · Datorii: 348.275 RON2021 · Datorii: 708.452 RON2022 · Datorii: 849.082 RON2024 · Datorii: 974.888 RON2025 · Datorii: 1.210.498 RON20202021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAMAR HOLDING SRL a avut o cifră de afaceri de 165.002 RON în 2025, cu un profit net de 37.182 RON.

Indicator (RON) 20252024202220212020
Cifră de afaceri netă 165.002 140.911 62.440 993.366 1.260.436
Profit net 37.182 0 0 0 514.273
Capitaluri proprii 62.675 25.493 43.713 246.902 665.978
Active totale 1.273.173 1.000.381 892.795 955.354 989.216
Datorii totale 1.210.498 974.888 849.082 708.452 348.275
Număr mediu salariați 1 1 2 10 15

Analiză de risc — insolvență

0.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.