Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PETRU DESIGN SOLUTIONS SRL

CUI
36208941
Reg. Comerț
J2016008347409
Înregistrată
15.06.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD TIMIȘOARA, NR.48, CAM 321, ET.3, cod poștal 61333
9.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 15.06.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
369.135 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
21.493 RON
Capitaluri proprii
246.372 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

074 k148 k221 k295 k369 k2021 · Cifră de afaceri: 136.665 RON2022 · Cifră de afaceri: 230.205 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.532 RON2024 · Cifră de afaceri: 283.539 RON2025 · Cifră de afaceri: 369.135 RON2021 · Profit: 71.160 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 43.986 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 21.493 RON2021 · Datorii: 42.675 RON2022 · Datorii: 19.515 RON2023 · Datorii: 15.154 RON2024 · Datorii: 190.862 RON2025 · Datorii: 67.980 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PETRU DESIGN SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 369.135 RON în 2025, cu un profit net de 21.493 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 369.135 283.539 298.532 230.205 136.665
Profit net 21.493 0 43.986 0 71.160
Capitaluri proprii 246.372 224.879 320.633 276.647 285.092
Active totale 314.352 415.741 335.787 296.162 327.767
Datorii totale 67.980 190.862 15.154 19.515 42.675
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.