Activă TIMIŞ

ROH INEDIT INSTAL S.R.L.

CUI
36208119
Reg. Comerț
J35/1772/2016
Înregistrată
15.06.2016
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT SÂNMARTINU SÂRBESC COM. PECIU NOU, , NR.349, CAM 1, cod poștal 307312
6.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 15.06.2016)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
54.635 RON
▼ 70% vs 2023
Profit net
37.835 RON
▼ 76% vs 2023
Capitaluri proprii
305.817 RON
▼ 53% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k82 k123 k165 k206 k2018 · Cifră de afaceri: 137.080 RON2019 · Cifră de afaceri: 203.370 RON2020 · Cifră de afaceri: 123.200 RON2021 · Cifră de afaceri: 184.410 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.635 RON2018 · Profit: 134.380 RON2019 · Profit: 170.823 RON2020 · Profit: 106.535 RON2021 · Profit: 156.202 RON2024 · Profit: 37.835 RON2018 · Datorii: 26.535 RON2019 · Datorii: 13.041 RON2020 · Datorii: 73.591 RON2021 · Datorii: 75.648 RON2024 · Datorii: 205.769 RON20182019202020212024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROH INEDIT INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 54.635 RON în 2024, cu un profit net de 37.835 RON.

Indicator (RON) 20242021202020192018
Cifră de afaceri netă 54.635 184.410 123.200 203.370 137.080
Profit net 37.835 156.202 106.535 170.823 134.380
Capitaluri proprii 305.817 647.854 491.653 385.118 214.295
Active totale 511.586 723.502 565.244 398.159 240.830
Datorii totale 205.769 75.648 73.591 13.041 26.535
Număr mediu salariați 0 0 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.