Activă SATU MARE

EXI FAN SM SRL

CUI
36126418
Reg. Comerț
J30/521/2016
Înregistrată
25.05.2016
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, NR.72-74
-64.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 25.05.2016)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
77.485 RON
▲ 56% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
-73.901 RON
▼ 818% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k71 k89 k2019 · Cifră de afaceri: 89.312 RON2020 · Cifră de afaceri: 32.238 RON2021 · Cifră de afaceri: 18.186 RON2022 · Cifră de afaceri: 49.705 RON2023 · Cifră de afaceri: 77.485 RON2019 · Profit: 25.396 RON2020 · Profit: 14.851 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 6.476 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 5.491 RON2020 · Datorii: 2.802 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 3.933 RON2023 · Datorii: 81.552 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXI FAN SM SRL a avut o cifră de afaceri de 77.485 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 77.485 49.705 18.186 32.238 89.312
Profit net 0 6.476 0 14.851 25.396
Capitaluri proprii -73.901 10.288 56.442 61.154 46.303
Active totale 7.651 14.221 56.442 63.956 51.794
Datorii totale 81.552 3.933 0 2.802 5.491
Număr mediu salariați 1 1 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

-64.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.