Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

SUN GYM SPOT SRL

CUI
36123403
Reg. Comerț
J07/263/2016
Înregistrată
25.05.2016
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. DOROHOI, STR. NUCILOR, NR.14, cod poștal 715200
102.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 25.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
937.503 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
367.982 RON
▲ 163% vs 2024
Capitaluri proprii
1.891.739 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0225 k451 k676 k902 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 279.771 RON2022 · Cifră de afaceri: 250.865 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.127.281 RON2024 · Cifră de afaceri: 698.568 RON2025 · Cifră de afaceri: 937.503 RON2021 · Profit: 253.714 RON2022 · Profit: 224.461 RON2023 · Profit: 835.762 RON2024 · Profit: 139.849 RON2025 · Profit: 367.982 RON2021 · Datorii: 4.452 RON2022 · Datorii: 11.346 RON2023 · Datorii: 20.733 RON2024 · Datorii: 64.242 RON2025 · Datorii: 21.041 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUN GYM SPOT SRL a avut o cifră de afaceri de 937.503 RON în 2025, cu un profit net de 367.982 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 937.503 698.568 1.127.281 250.865 279.771
Profit net 367.982 139.849 835.762 224.461 253.714
Capitaluri proprii 1.891.739 1.523.757 1.383.908 559.015 334.555
Active totale 1.912.780 1.587.999 1.404.641 570.361 339.007
Datorii totale 21.041 64.242 20.733 11.346 4.452
Număr mediu salariați 2 3 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

102.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.