Activă PRAHOVA

WEDDING ART DEEAFOTO SRL

CUI
36117177
Reg. Comerț
J2016001010296
Înregistrată
24.05.2016
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.7A, BL.22BIS, SC.B, ET.4, AP.40
16.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 24.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
24.500 RON
▲ 28% vs 2024
Profit net
14.455 RON
▲ 22% vs 2024
Capitaluri proprii
14.655 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k15 k20 k25 k2021 · Cifră de afaceri: 11.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 19.650 RON2023 · Cifră de afaceri: 12.600 RON2024 · Cifră de afaceri: 19.200 RON2025 · Cifră de afaceri: 24.500 RON2021 · Profit: 3.118 RON2022 · Profit: 13.977 RON2023 · Profit: 2.540 RON2024 · Profit: 11.851 RON2025 · Profit: 14.455 RON2021 · Datorii: 8.152 RON2022 · Datorii: 7.114 RON2023 · Datorii: 9.433 RON2024 · Datorii: 5.364 RON2025 · Datorii: 4.332 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WEDDING ART DEEAFOTO SRL a avut o cifră de afaceri de 24.500 RON în 2025, cu un profit net de 14.455 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 24.500 19.200 12.600 19.650 11.000
Profit net 14.455 11.851 2.540 13.977 3.118
Capitaluri proprii 14.655 12.051 2.740 10.373 -3.604
Active totale 18.987 17.415 12.173 17.487 4.548
Datorii totale 4.332 5.364 9.433 7.114 8.152
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.