Activă CLUJ

CONDIMENT CATERING & DELIVERY SRL

CUI
36113191
Reg. Comerț
J12/2054/2016
Înregistrată
23.05.2016
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII DE ZAHĂR, NR.10, AP.34, cod poștal 400572
-11.00
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 23.05.2016)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-189.905 RON
▼ 61% vs 2019
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0251 k502 k753 k1,0 mil1,3 mil2016 · Cifră de afaceri: 383.880 RON2017 · Cifră de afaceri: 1.254.866 RON2018 · Cifră de afaceri: 513.799 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2016 · Profit: 39.169 RON2017 · Profit: 25.266 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 318.562 RON2017 · Datorii: 319.822 RON2018 · Datorii: 309.364 RON2019 · Datorii: 310.139 RON2020 · Datorii: 310.139 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONDIMENT CATERING & DELIVERY SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 0 0 513.799 1.254.866 383.880
Profit net 0 0 0 25.266 39.169
Capitaluri proprii -189.905 -118.091 -83.132 64.635 39.369
Active totale 120.234 192.048 225.947 383.622 357.931
Datorii totale 310.139 310.139 309.364 319.822 318.562
Număr mediu salariați 0 1 5 10 4

Analiză de risc — insolvență

-11.00
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.