Activă Plătitor TVA SUCEAVA

OLEA S.R.L.

CUI
36111824
Reg. Comerț
J33/716/2016
Înregistrată
23.05.2016
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. DUMBRAVA MINUNATA, NR.1 A, cod poștal 725200
7.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 23.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.998.000 RON
▲ 44% vs 2024
Profit net
1.296.440 RON
▲ 362% vs 2024
Capitaluri proprii
4.462.265 RON
▲ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0853 k1,7 mil2,6 mil3,4 mil4,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.335.426 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.953.739 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.265.011 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.781.422 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.998.000 RON2021 · Profit: 1.018.012 RON2022 · Profit: 908.041 RON2023 · Profit: 770.427 RON2024 · Profit: 280.571 RON2025 · Profit: 1.296.440 RON2021 · Datorii: 1.768.107 RON2022 · Datorii: 2.495.535 RON2023 · Datorii: 1.726.531 RON2024 · Datorii: 2.198.341 RON2025 · Datorii: 2.522.611 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OLEA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.998.000 RON în 2025, cu un profit net de 1.296.440 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.998.000 2.781.422 4.265.011 3.953.739 2.335.426
Profit net 1.296.440 280.571 770.427 908.041 1.018.012
Capitaluri proprii 4.462.265 3.359.773 3.079.202 2.308.776 1.400.735
Active totale 6.984.876 5.560.364 4.807.983 4.806.561 3.171.092
Datorii totale 2.522.611 2.198.341 1.726.531 2.495.535 1.768.107
Număr mediu salariați 4 5 5 5 2

Analiză de risc — insolvență

7.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.