Activă Plătitor TVA BRAŞOV

KRONSTADT CURĂŢENIE SRL

CUI
36103880
Reg. Comerț
J08/1106/2016
Înregistrată
19.05.2016
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, BLD. SATURN, NR.39, CAMERA 1, BL.27, SC.D, AP.4, cod poștal 500445
2.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 19.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
238.619 RON
▲ 28% vs 2024
Profit net
37.878 RON
▼ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
39.014 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k95 k143 k191 k239 k2021 · Cifră de afaceri: 184.395 RON2022 · Cifră de afaceri: 173.870 RON2023 · Cifră de afaceri: 187.353 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.125 RON2025 · Cifră de afaceri: 238.619 RON2021 · Profit: 99.328 RON2022 · Profit: 76.297 RON2023 · Profit: 80.961 RON2024 · Profit: 49.935 RON2025 · Profit: 37.878 RON2021 · Datorii: 48.155 RON2022 · Datorii: 54.281 RON2023 · Datorii: 168.256 RON2024 · Datorii: 202.037 RON2025 · Datorii: 208.239 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KRONSTADT CURĂŢENIE SRL a avut o cifră de afaceri de 238.619 RON în 2025, cu un profit net de 37.878 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 238.619 187.125 187.353 173.870 184.395
Profit net 37.878 49.935 80.961 76.297 99.328
Capitaluri proprii 39.014 51.136 81.201 76.497 99.528
Active totale 247.045 253.064 249.457 130.778 147.683
Datorii totale 208.239 202.037 168.256 54.281 48.155
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.