Activă DÂMBOVIŢA

AMATIS ENTERTAINMENT S.R.L.

CUI
36102826
Reg. Comerț
J2016000575156
Înregistrată
19.05.2016
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT PUCHENI COM. PUCHENI, NR.419
13.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 19.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
202.764 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
54.803 RON
▼ 49% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k127 k169 k211 k2021 · Cifră de afaceri: 22.760 RON2022 · Cifră de afaceri: 156.359 RON2023 · Cifră de afaceri: 206.925 RON2024 · Cifră de afaceri: 211.029 RON2025 · Cifră de afaceri: 202.764 RON2021 · Profit: 20.184 RON2022 · Profit: 65.234 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 61.369 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.626 RON2022 · Datorii: 2.671 RON2023 · Datorii: 10.714 RON2024 · Datorii: 6.181 RON2025 · Datorii: 7.197 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMATIS ENTERTAINMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 202.764 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 202.764 211.029 206.925 156.359 22.760
Profit net 0 61.369 0 65.234 20.184
Capitaluri proprii 54.803 107.235 45.866 137.263 72.029
Active totale 62.000 113.416 56.580 139.934 76.655
Datorii totale 7.197 6.181 10.714 2.671 4.626
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

13.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.