Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BACK STAGE SRL

CUI
36097681
Reg. Comerț
J2016007096409
Înregistrată
19.05.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BARBU VĂCĂRESCU, NR.131, AP.1
-1.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 19.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.052.676 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-180.225 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0265 k530 k795 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 553.589 RON2022 · Cifră de afaceri: 554.903 RON2023 · Cifră de afaceri: 757.302 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.320.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.052.676 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 128.424 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 316.531 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 771.985 RON2022 · Datorii: 1.073.502 RON2023 · Datorii: 1.325.683 RON2024 · Datorii: 1.190.714 RON2025 · Datorii: 979.761 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BACK STAGE SRL a avut o cifră de afaceri de 1.052.676 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.052.676 1.320.500 757.302 554.903 553.589
Profit net 0 316.531 0 128.424 0
Capitaluri proprii -180.225 -175.171 -491.702 -419.275 -547.700
Active totale 799.536 1.015.543 833.981 654.227 224.285
Datorii totale 979.761 1.190.714 1.325.683 1.073.502 771.985
Număr mediu salariați 2 3 3 5 8

Analiză de risc — insolvență

-1.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.