Activă ILFOV

HOMEMADE PRODUCTIONS S.R.L.

CUI
36044717
Reg. Comerț
J23/338/2019
Înregistrată
05.05.2016
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. FLOARE DE CAIS, NR.17, BL.A3-3, SC.1, ET.2, AP.8, cod poștal 75100
23.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
106.434 RON
▲ 36% vs 2024
Profit net
14.033 RON
▼ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
90.775 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k80 k107 k134 k2021 · Cifră de afaceri: 133.862 RON2022 · Cifră de afaceri: 93.881 RON2023 · Cifră de afaceri: 87.729 RON2024 · Cifră de afaceri: 78.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 106.434 RON2021 · Profit: 106.816 RON2022 · Profit: 47.592 RON2023 · Profit: 11.938 RON2024 · Profit: 20.650 RON2025 · Profit: 14.033 RON2021 · Datorii: 38.146 RON2022 · Datorii: 6.582 RON2023 · Datorii: 6.008 RON2024 · Datorii: 4.928 RON2025 · Datorii: 6.103 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HOMEMADE PRODUCTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 106.434 RON în 2025, cu un profit net de 14.033 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 106.434 78.250 87.729 93.881 133.862
Profit net 14.033 20.650 11.938 47.592 106.816
Capitaluri proprii 90.775 128.964 157.978 178.648 131.056
Active totale 96.878 133.892 163.986 185.230 169.202
Datorii totale 6.103 4.928 6.008 6.582 38.146
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

23.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.