Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

STAR FEST INVEST S.R.L.

CUI
36035190
Reg. Comerț
J24/613/2016
Înregistrată
03.05.2016
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VLAD ŢEPEŞ, NR.6A, AP.11
0.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 03.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
316.138 RON
▲ 168% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
120.550 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0326 k651 k977 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 30.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 88.514 RON2023 · Cifră de afaceri: 626.503 RON2024 · Cifră de afaceri: 117.978 RON2025 · Cifră de afaceri: 316.138 RON2021 · Profit: 13.521 RON2022 · Profit: 47.714 RON2023 · Profit: 104.224 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 142.842 RON2022 · Datorii: 143.945 RON2023 · Datorii: 345.145 RON2024 · Datorii: 664.938 RON2025 · Datorii: 1.628.093 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STAR FEST INVEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 316.138 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 316.138 117.978 626.503 88.514 30.000
Profit net 0 0 104.224 47.714 13.521
Capitaluri proprii 120.550 156.597 217.854 113.630 65.916
Active totale 1.883.778 821.535 562.999 257.575 208.758
Datorii totale 1.628.093 664.938 345.145 143.945 142.842
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.