Activă GALAŢI

HOLDER IDEEA SRL

CUI
36017810
Reg. Comerț
J2016000709177
Înregistrată
27.04.2016
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. STADIONULUI, NR.9, SALA 3, cod poștal 800599
32.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 27.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
343.992 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
89.433 RON
▲ 103% vs 2024
Capitaluri proprii
198.451 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k206 k275 k344 k2021 · Cifră de afaceri: 152.995 RON2022 · Cifră de afaceri: 287.650 RON2023 · Cifră de afaceri: 297.800 RON2024 · Cifră de afaceri: 274.140 RON2025 · Cifră de afaceri: 343.992 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 70.618 RON2023 · Profit: 48.516 RON2024 · Profit: 43.997 RON2025 · Profit: 89.433 RON2021 · Datorii: 8.430 RON2022 · Datorii: 291.094 RON2023 · Datorii: 50.718 RON2024 · Datorii: 14.552 RON2025 · Datorii: 9.414 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HOLDER IDEEA SRL a avut o cifră de afaceri de 343.992 RON în 2025, cu un profit net de 89.433 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 343.992 274.140 297.800 287.650 152.995
Profit net 89.433 43.997 48.516 70.618 0
Capitaluri proprii 198.451 154.246 173.782 172.896 194.676
Active totale 207.865 168.798 224.500 463.990 203.106
Datorii totale 9.414 14.552 50.718 291.094 8.430
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

32.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.