Activă Plătitor TVA GALAŢI

IPOTEŞTI SRL

CUI
36017801
Reg. Comerț
J2016000710179
Înregistrată
27.04.2016
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT NEGRILEŞTI COM. NEGRILEŞTI, STR. NICOLAE IORGA, NR.92, cod poștal 807202
-0.52
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 27.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
484.150 RON
▲ 1075% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-256.601 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0304 k608 k912 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 281.553 RON2022 · Cifră de afaceri: 95.940 RON2023 · Cifră de afaceri: 358.743 RON2024 · Cifră de afaceri: 41.193 RON2025 · Cifră de afaceri: 484.150 RON2021 · Profit: 200.424 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 662.883 RON2022 · Datorii: 671.054 RON2023 · Datorii: 693.589 RON2024 · Datorii: 815.296 RON2025 · Datorii: 1.519.729 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IPOTEŞTI SRL a avut o cifră de afaceri de 484.150 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 484.150 41.193 358.743 95.940 281.553
Profit net 0 0 0 0 200.424
Capitaluri proprii -256.601 -241.389 -62.734 110.127 265.789
Active totale 1.443.861 892.317 1.086.942 1.374.945 1.660.112
Datorii totale 1.519.729 815.296 693.589 671.054 662.883
Număr mediu salariați 2 2 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-0.52
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.