Activă BOTOŞANI

TEONAIMAGE SRL

CUI
36010749
Reg. Comerț
J2016000222076
Înregistrată
26.04.2016
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT DRAGALINA COM. CRISTINEŞTI, DRAGALINA, NR.115, cod poștal 717107
-5.17
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 26.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
168.000 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
16.284 RON
Capitaluri proprii
-124.146 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k96 k144 k192 k240 k2021 · Cifră de afaceri: 15.633 RON2022 · Cifră de afaceri: 59.990 RON2023 · Cifră de afaceri: 48.344 RON2024 · Cifră de afaceri: 165.040 RON2025 · Cifră de afaceri: 168.000 RON2021 · Profit: 67 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 16.284 RON2021 · Datorii: 23.293 RON2022 · Datorii: 47.051 RON2023 · Datorii: 171.634 RON2024 · Datorii: 239.814 RON2025 · Datorii: 226.163 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEONAIMAGE SRL a avut o cifră de afaceri de 168.000 RON în 2025, cu un profit net de 16.284 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 168.000 165.040 48.344 59.990 15.633
Profit net 16.284 0 0 0 67
Capitaluri proprii -124.146 -140.430 -77.110 -1.029 15.013
Active totale 118.406 126.763 132.894 97.799 101.237
Datorii totale 226.163 239.814 171.634 47.051 23.293
Număr mediu salariați 3 4 4 1 1

Analiză de risc — insolvență

-5.17
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.